Nasz zespół

Jestem absolwentem Medycznego Studium Zawodowego w Gorzowie Wlkp., które ukończyłem w 2015 roku na kierunku Technik masażysta. W codziennej pracy z pacjentem wykorzystuję nowoczesne metody masażu. Do każdej osoby podchodzę w sposób indywidualny. Zajmuję się pacjentami w każdej grupie wiekowej.

Fizjoterapeuta, absolwent ZWKF AWF w Poznaniu. Trener personalny o specjalności treningu medycznego. Ukończyłem szkolenia m. in. kinesiotapingu, treningu taśm mięśniowo-powięziowych oraz stretchingu.


Tytuł mgr fizjoterapii zdobyłam na Wydziale Zamiejscowym w Gorzowie Wlkp. AWF w Poznaniu. Swoją wiedzę doskonalę i wzbogacam biorąc udział w licznych szkoleniach m.in. PNF, „Wczesna rehabilitacja po udarach mózgu”, „Terapie bańkami”. Najlepiej czuję się w pracy z pacjentem neurologicznym.


Absolwent Collegium Medicum w Bydgoszczy. W codziennej pracy ważna jest dla mnie bliska współpraca z pacjentem. Wykorzystuję różne metody terapeutyczne m.in. neurorehabilitacyjne oraz masaż.


Jestem absolwentką Medycznego Studium Zawodowego w Gorzowie Wielkopolskim. Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy z pacjentem, prowadzę ćwiczenia z dziećmi oraz młodzieżą z wadami postawy. Od kilku lat udzielam się w Towarzystwie do Walki z Kalectwem, gdzie pracuję z pacjentami chorymi na SM. Ukończyłam kurs kinesiotapingu.